Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Жовтня 2017, 17:10

МІП: 30% від усіх частот, що є в користуванні по Україні – передані зоні АТО

28 вересня Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова відкрила Міжнародний економічний форум «Discover Dn.Ua», що відбувся у м. Краматорськ.

Еміне Джапарова повідомила про основні здобутки Міністерства інформаційної політики України у сфері розвитку та відновлення мовлення на Сході України в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення. «За період роботи Комісії побудовано 2 телерадіокомунікаційної вежі у м. Краматорськ (гора Карачун) Донецької області та у с. Бахмутівка Луганської області; залучено від іноземних партнерів понад 60 передавачів; збільшено покриття територій в Донецькій та Луганській областях українським телерадіомовленням на 27 %; аудиторія FМ- радіомовлення на підконтрольних і непідконтрольних територіях збільшилася на 40% (до 700 тисяч людей), аналогове телемовлення збільшилося на 30%, цифрове – на 9%. Крім того, для зони АТО за ці роки виділено 57 FМ-радіочастот, це приблизно 30% від усіх частот, що були надані в користування по Україні, видано дозволи на тимчасове мовлення на 77 телерадіоканалах», - наголосила Перший заступник.

Організатор: Донецька обласна військово-цивільна адміністрація

Учасники: Еміне Джапарова, перший заступник Міністра інформаційної політики України; Павло Жебрівський, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації; Янтомас Хімстра, директор Представництва ПРООН в Україні; Джон Пеннел, заступник директора місії Агентства США з міжнародного розвитку, Регіональна місія в Україні та Білорусі; Тетяна Ричкова, народний депутат України; Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.


Перейти до списку публікацій