Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Жовтня 2017, 10:10

МІП: Бренд України формує кожен українець

6 жовтня в Києві вдруге стартував Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій #ЄдинийГолос.

Захід зібрав фахівців з комунікацій державних органів як центральних, так і регіональних.

Мета заходу - в рамках Стратегії Єдиного голосу, підвищувати рівень ефективності роботи прес-секретарів.

Захід відкрив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман: "Відкритість та діалог суспільства й влади за допомогою комунікаційних платформ та фахівців – комунікаційників є запорукою успіху всіх перетворень, які проводяться в Україні".

Про бренд України та який він буде розповів державний секретар МІП Артем Біденко.

"Бренд повинні створювати самі українці. Саме тому за рішенням міжвідомчої робочої комісії з питань популярності України в світі, ми оголосили конкурс на виготовлення брендбуку. Кожен може подати ідею, ми оберемо найкращу та реалізуємо. Я так само закликаю вас, фахівців з комунікацій "продавати", в повному розумінні цього слова, Україну, популяризувати її", - сказав Біденко.

Спеціальним гостем форуму став керівник Офісу урядових комунікацій Великобританії Алекс Айкен, який прийняв запрошення команди Єдиного голосу відвідати форум. Вітання учасникам форуму також надіслав Керівник комунікацій Європейського Парламенту Жауме Дач. 

Під час заходу перед Прем'єр-міністром піднято питання про освіту в цій сфері.

Нагадаємо, МІП пропонує запровадити спеціальність «комунікативістика» в переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

 


Перейти до списку публікацій