Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Жовтня 2017, 16:10

UA TV став доступним абонентам одного з найбільших регіональних операторів зв'язку в Словаччині


 
Український телеканал іномовлення UA TV (Мультимедійна платформа іномовлення України) з'явився у кабельній мережі одного з найбільших регіональних провайдерів телекомунікаційних послуг Республіки Словаччина -- ANTIK Telecom.
 
ANTIK Telecom пропонує понад 250 каналів у пакетах цифрового телебачення, а також більш ніж 200 каналів у пакеті супутникового та Інтернет-телебачення, 40 із яких в HD-якості.
 
Компанія також надає послуги оптоволоконного та бездротового підключення до мережі Інтернет, супутникового та ІР-телебачення. Окрім обслуговування власної мережі, ANTIK Telecom також пропонує Інтернет-послуги (ОТТ) під брендом SmartTVBox.
 
Державний секретар МІП Артем Біденко нагадав, що 1 жовтня телеканалу UA TV виповнилося 2 роки з моменту старту в 2015. "Телеканал іномовлення України крок за кроком збільшує свою присутність у кабельних мережах Західної Європи. Сьогодні це вже словацький оператор, який надає послуги телебачення у 21 місті та більш ніж у 140 селищах і селах східного та південного регіону Словаччини», - сказав Біденко.
 
 
 

 

 
 

Перейти до списку публікацій