Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Жовтня 2017, 13:10

Цілі Східного партнерства до 2020 р. збігаються з Планом діяльності МІП в частині розвитку стратегічних комунікацій

3-4 жовтня у Києві проходить щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Від Міністерства інформаційної політики України участь у заході взяв державний секретар Артем Біденко.

У перший день заходу, 3 жовтня 2017 року, відбулася презентація експертної оцінки Спільного робочого документу «Східне Партнерство – 20 очікуваних досягнень до 2020 р.: фокусуючись на головних пріоритетах та реальних результатах».

Після презентації відбулося експертне обговорення результатів цього дослідження.

Артем Біденко, заслухавши презентацію, прокоментував: «Цілі Східного партнерства до 2020 року - це приклад якісної роботи цілої команди громадських експертів. Для нас це тим більше важливо, оскільки задачі збігаються з Планом діяльності Міністерства: розвиток стратегічних комунікацій, незалежних медіа, підтримка журналістів». Крім того, держсекретар також розповів про роботу МІП в напрямку розвитку стратегічних комунікацій відповідно до Доктрини інформаційної безпеки України.

Організатор заходу - Українська національна платформа, утворена з організацій громадянського суспільства з країн Східного Партнерства, країн-членів ЄС, європейських та міжнародних мереж. Конференція відбувається за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».


Перейти до списку публікацій