Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Жовтня 2017, 13:10

МІП презентувало видання «Як розпізнати фейк?»

 

26 вересня Міністерство інформаційної політики України презентувало інформаційні матеріали «Як розпізнати фейк?» під час 83-го Міжнародного конгресу ПЕН-клубу, на який з’їхалися літератори та інтелектуали з усього світу.
 
Видання розроблено та реалізовано спільно з проектом ЄС «Association4U». Мета - підвищення інформаційної грамотності населення.  Брошура містить основні правила особистої інформаційної гігієни, що дозволять пересічному громадянину убезпечити себе від фейків і дезінформації.
 
 
Заступник Міністра Дмитро Золотухін коментує: «Критичне ставлення до інформації вимагає зусиль. Щоб захиститися від фейку, треба працювати над собою, а значить, сумніватися в правдивості відомостей. Розроблені МІП матеріали мають допомогти українцям навчитися цьому».
 
 
Крім того, брошура українською та російською мовами розповсюджується разом із газетою для переселенців «Донбасс-Информ», а також на заходах, організованих Міністерством і проектом «Association4U».
 
Нагадаємо, з тією ж метою на початку вересня МІП презентувало проект «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві», що здійснює Клуб ілюстраторів Pictoric за підтримки МЗС Чехії.

 

Версія брошури для друку: українською мовою / російською мовою.
Версія брошури для web:  українською мовою / російською мовою.

Перейти до списку публікацій