Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Вересня 2017, 12:09

МІП на конференції ОБСЄ з імплементації зобов'язань у галузі людського виміру: Україна намагається шукати баланс між безпекою і свободою

З 11 по 12 вересня 2017 року у м. Варшава (Польща) Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у роботі щорічної конференції ОБСЄ з імплементації зобов'язань у галузі людського виміру (Human Dimension Implementation Meeting, HDIM.

За словами Еміне Джапарової, сьогодні є велика різниця між тим, якою є Росія, а якою Україна. У Росії свободи слова як такої немає і, відповідно, усі російські журналісти обмежені у висловлюваннях, вони є зброєю в руках влади. Натомість, наші журналісти можуть їздити куди хочеш, як хочеш і висвітлювати події, як вони це бачать. Держава не впливає на редакційну політику. 

В рамках конференції відбулася зустріч з новим представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлемом Дезіром. "Ми чітко передали позицію Міністерства інформаційної політики України як частини уряду, що для нас свобода слова є ключовою і що наша місія – це захист журналістів. В ОБСЄ побоюються, що, боронячи нашу безпеку, ми перетнемо межу і будемо цензурувати ЗМІ. Але це все справа комунікації", - сказала Джапарова.

 


Перейти до списку публікацій