Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  28 Вересня 2017, 11:09

Радник Міністра: Ігри нескорених - шлях до реабілітації поранених бійців через спорт

24 вересня 2017 року в м.Торонто (Канада) радник міністра інформаційної політики з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова взяла участь у офіційній церемонії відкриття третіх "Ігор нескорених".

За словами Аліни Фролової, "Ігри нескорених" дійсно об'єднують та надихають боротися і перемагати фізичні та психологічні наслідки поранень або захворювань, отриманих під час виконання службового обов’язку військовими. "Коли спостерігаєш за учасниками, то розумієш, що перемога в змаганнях - не головне. Важливо – перемога сили духу справжніх воїнів, їхніх близьких та рідних. Invictus Games – дуже значний проект для країни, тому що він надає нашим бійцям можливість побачити шлях до реабілітації через спорт, відчути піклування та захоплення суспільства, побачити надихаючі приклади бійців з інших країн", - сказала Фролова.

Україна вперше отримала право взяти участь в "Іграх нескорених" 2017 року в Торонто. Ми стали однією з 17 країн, що беруть участь у змаганнях. Україну представляє команда, що складається з 15 учасників основного складу, 11 – резервного та сімей і друзів учасників, що надають їм підтримку.  

Організаторами участі української команди виступили: NGO StratComUA, Міністерство інформаційної політики України, Міністерство оборони України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату КМУ.

Нагадаємо, Ігри нескорених 2017 року (англ. Invictus Games 2017) — параспортивна подія для поранених чи хворих військовослужбовців та ветеранів військової служби, яка проходить у вересні 2017 року в Торонто, Онтаріо, Канада. Ігри були започатковані 2014 року Принцом Уельським Гаррі, включають в себе одинадцять видів спорту. 

За перебігом Ігор ви можете спостерігати на офіційній фейсбук-сторінці або на сайтіпроекту www.facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine http://invictusgames.in.ua/

 


Перейти до списку публікацій