Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Вересня 2017, 11:09

МІП: Західні регіони України покращили навички застосування законодавства із захисту журналістів

 

22 вересня 2017 року за підтримки Проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи суспільного мовлення  в Україні»  в  м.  Івано-Франківську відбувся навчальний семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності». У семінарі  взяли участь 247 учасників з Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей.

Це були працівники правоохоронних органів, суддівського корпусу, журналісти та представники  громадянського суспільства. 

Міністерство інформаційної політики України презентувало механізм реагування на інформацію, представлену на  Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Під час презентації керівник сектору з питань європейської інтеграції Людмила Василенко  поінформувала, що МІП постійно відслідковує ситуацію в Україні щодо порушень прав і свобод журналістів.

«Ми системно співпрацюємо з міжнародними організаціями, із зацікавленими органами влади, журналістським середовищем заради захисту свободи слова та права на професію журналіста. У цьому сенсі важко переоцінити роль Ради Європи в просуванні європейських стандартів із захисту журналістів в Європі загалом та в Україні, зокрема».

Станом на 22 вересня  на Платформі було розміщено 26 кейсів щодо України.  

Нагадаємо, що МІП збирає коментарі від силових структур: Національної поліції, Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС і виробляє єдину загальну позицію від України щодо того чи іншого порушення. Відповідно до інформації, яку подає МІП, МЗС України розміщує офіційну позицію держави по кожному кейсу, розміщеному на Платформі.

 


Перейти до списку публікацій