Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  25 Вересня 2017, 10:09

МІП стало партнером Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу

З 18 вересня по 27 вересня вперше в Україні проходить 83-й Міжнародний конгрес ПЕН-клубу, на який з’їхалися літератори та інтелектуали з усього світу. Партнером заходу стало, зокрема, і Міністерство інформаційної політики України.

22 вересня за участі  державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка відбулася публічна дискусія "Обстоювання правди в часи пропаґанди". Участь в дискусії також взяли: Дженіфер Клемент (Мексика, Президентка Міжнародного PEN), Пол Остер (США), Дейвід Патрікаракос (Велика Британія). Модератор: Мергі Орфорд (Південна Африка).

У своєму виступі Артем Біденко розповів про ключові напрями роботи Міністерства інформаційної політики України.

«Свобода слова та підтримка журналістів – найвищі цінності для нас. І тому ми у своїй роботі обрали правду як найкращу контрпропаганду», - виокремив він.

Біденко також наголосив на співпраці Міністерства з волонтерськими рухами в боротьбі з дезінформацією, наприклад, такими як «ІнформНапалм», «СтопФейк», «СтопТерор», висловивши під час заходу їм подяку.

МІП також протягом події комунікувало з делегатами щодо свободи слова в Україні та розповсюдило інформаційні матеріали для учасників: "20 фактів вторгнення Росії" «DEFENDING THE RIGHTS OF JOURNALISTS IN UKRAINE», Душителі свободи, "Маріонетки Кремля". (матеріали представлено двома мовами: англійською та українською).


Перейти до списку публікацій