Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Вересня 2017, 18:09

Заява МІП щодо винесеного вироку Кремля українському журналісту Миколі Семені

Сьогодні, 22 вересня, підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя, оголосив вирок кримському журналісту, автору "Радіо Свобода" і "Крим.Реалії" Миколі Семені.

Журналісту призначили покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном у три роки і забороною займатися публічною діяльністю. 

Крим зараз перетворений в зону суцільної пропаганди, а кримчани, через завісу з дезінформаційних новин, не мають доступу до правди, адже незалежні ЗМІ знищені. Члени кримського соціуму страждають від репресій. Немає свобод ні громадських, ні конституційних, ані свобод зібрань та слова. Свідченням цьому є й сьогоднішній вирок журналісту Миколі Семені.

Зазначимо, що Міністерство надіслало звернення до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України по справі кримського журналіста для відповідної реакції. 

Нагадаємо, напередодні Семена виступив у суді із заключним словом та заявив, що якщо йому винесуть обвинувальний вирок, це позначиться на всій журналістиці в Росії. Прокурор 18 вересня зажадав для Семени покарання у вигляді трьох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном три роки і позбавленням права займатися будь-якою громадською діяльністю впродовж трьох років.


Перейти до списку публікацій