Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Вересня 2017, 14:09

МІП на конференції 2-го Східного партнерства у Києві: Інформація стосується безпеки та існування держави


13 вересня 2017 року радник Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова взяла участь в медіа-конференції 2-го Східного партнерства у Києві «Виклик, спричинений фальшивими новинами та пропагандою щодо стратегічного спілкування з модернізацією країн-партнерів у європейських сусідів (Схід)».
 
Захід організовано Європейською Комісією спільно з Європейською службою зовнішньої діяльності та за підтримки Уряду України.
 
За словами радника Міністра Аліни Фролової, сьогодні інформація є частиною справжньої війни. Вона не просто супроводжує військові операції. Згідно з військовою доктриною Росії, саме інформація є головною складовою військових операцій.
 
 
 «Інформаційний вплив - це те, що призводить до фізичної загибелі, ламає долі мільйонів людей. Тому вже не можна розглядати питання фейків або пропаганди лише в контексті медіа або професійної спільноти. Це питання набагато ширше, воно стосується безпеки та існування держави, громадян, якості життя, формування майбутнього. Світ змінився вже назавжди. Нам потрібно навчитися жити по-новому, відповідаючи на нові виклики. Це потребує зміни повноважень, зон відповідальності, юридичного поля, потребує спільних пошуків того як відповісти на виклики і при цьому не втратити вільного суспільства, не призвести до тотального контролю держави над інформаційною сферою. І це є спільним завданням, в тому числі для учасників таких форумів», - сказала Фролова. 
 
Йоханнес Хан, Уповноважений з питань Європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення, у своєму посланні учасникам підкреслив що "свобода слова є однією з засад, на основі яких побудований наш Союз. Ми вважаємо, що сильна незалежна преса є основою успішних суспільств у всьому світі. Сьогоднішня конференція наочно демонструє важливість більш тісної взаємодії ЄС з країнами-партнерами з питань плюралізму та незалежності засобів масової інформації», - сказав Хан.

Перейти до списку публікацій