Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Вересня 2017, 11:09

МІП: Система стратегічних комунікацій забезпечить невразливість інформаційного простору держави

14-16 вересня 2017 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін та радник Міністра з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова відвідали Міністерство оборони та Генеральний штаб Литви в рамках програми партнерства з НАТО зі стратегічних комунікацій.

1

Під час візиту заступник Міністра Дмитро Золотухін розповів про український досвід відповіді на гібридні загрози та наголосив: «Нині головний вектор протидії інформаційній агресії знаходиться у сфері створення якісного контенту та невразливої моделі національного інформаційного простору. Реалізація такої моделі потребує побудови системи страткому, що є одним із ключових завдань Міністерства. Для його виконання й ефективної відповіді на російську дезінформацію співпраця із західними партнерами є принципово важливою».

Радник Міністра Аліна Фролова, у свою чергу, зазначила, що саме тому МІП винесло стратегічні комунікації окремим пунктом у співробітництві з НАТО як один із ключових напрямів у пакеті комплексної допомоги Україні.

З метою обміну досвідом із кризових комунікацій та протидії інформаційним загрозам у рамках проекту «Розбудова системи кризових комунікацій: оцінка інформаційного середовища» були також проведені зустрічі зі спеціальним представником Литви Ейтвідасом Баджарунасом, радником Прем’єр-міністра Литви з питань національної безпеки та внутрішніх справ Арнольдом Пікзрінісом, представниками департаментів із питань стратегічних комунікацій Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони та збройних сил Литви.

1

Нагадаємо, 20 січня 2017 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець відвідав iз робочим візитом штаб-квартиру НАТО у Брюсселі, з метою інформування союзників про основні результати впровадження Україною Дорожньої карти співробітництва у сфері стратегічних комунікацій та прогрес у розбудові системи страткому.

1


Перейти до списку публікацій