Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Вересня 2017, 10:09

МІП: Представників ЄС проінформували про відновлення мовлення на окуповані території

14 вересня відбулася зустріч Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової та радника Міністра з питань інформаційної реінтеграції Донбасу Дмитра Ткаченка з Люком Девіном, директором Генерального директорату з питань Росії, Центральної Азії, регіонального співробітництва та ОБСЄ; Дірком Шубелем, керівником Департаменту країн Східного Партнерства вищезгаданого Директорату Європейської Служби Зовнішньої Дії; Фабіо Делла Піацца, керівником політичного відділу Представництва ЄС в Україні; Луїсом Хюлером Міккельсеном, радником відділу політики Представництва ЄС.

Під час зустрічі Першим заступником Міністра Еміне Джапаровою та радником Міністерства Ткаченко Дмитром була надана інформація про стан порушення прав людини в Криму і ОРДЛО. Перший заступник Міністра розповіла про результати діяльності Міністерства в сфері відновлення українського мовлення на окуповані території.

"Коли ми говоримо про відновлення мовлення, то абсолютно чітко можна сказати, що окупували вежі, окупували передачі, окупували частоти. Туди були заведені російські пропагандистські телеканали. І це мовлення дістається до підконтрольних нам територій, тому що в Україні більше немає таких веж, як на окупованих територіях: Донецька вежа – 360 м, луганська – приблизно така сама, кримська, яка у Красноперекопську, - 220 м, дякуючи їй, майже вся Херсонщина покривається пропагандистським сигналом. І це питання практичне. Це питання компетенції Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України. Задача цієї Комісії зробити так, щоб українські ЗМІ мали доступ, а це питання координації багатьох інституцій", - сказала Джапарова.

Нагадаємо, розвиток телерадіомовлення в зоні проведення АТО та на територію Криму здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

Зазначимо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій