Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Вересня 2017, 17:09

Е. Джапарова: "Ахтем Чийгоз на сьогодні є символом опору кримськотатарського народу"

14 вересня відбулася зустріч Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Мартіном Роджером, представником МЗС Естонії Улла Уйбо, заступником голови місії Посольства Естонії в УкраїніТанел Танг .

 

Під час зустрічі було обговорено ситуацію про порушення свободи слова в окупованому Криму, висвітлення цих порушень на міжнародних майданчиках, а також винесення рішення у справі Ахтема Чийгоза.

«Ахтем Чийгоз на сьогодні є символом опору кримськотатарського народу. Фактично його справа налічує 30 томів. Це судилище, тому що навіть якщо погоджуватися, так собі уявимо, з російською інтерпретацією подій і погоджуватися з тим, що він начебто щось там неправомірне організував, то ці події мали місце тоді, коли, навіть, згідно з російським законодавством, Крим ще був частиною української території. Тому це абсолютно правовий абсурд, який здійснюють на наших очах», - сказала Джапарова.

Перший заступник Міністра також подякувала Естонському посольству за підтримку проекту Публічної дипломатії кримських татар.

Нагадаємо, що Стратегія публічної дипломатії кримських татар розроблена в рамках міжнародного проекту "Відстоювання прав кримськотатарського народу через публічну дипломатію" за підтримки Естонського інституту з прав людини, Фонду розвитку та співпраці Міністерства закордонних справ Естонії, Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, Міністерства інформаційної політики України, Меджлісу кримськотатарського народу.


Перейти до списку публікацій