Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Вересня 2017, 10:09

МІП: В усіх населених пунктах Мелекінської сільради Донеччини в ефірі є 7 українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Мелекінської сільської ради Мангушського району Донецької області.

 За результатами моніторингу було встановлено, що в усіх населених пунктах сільської ради в ефірі присутні «1+1», "Інтер", "ICTV", "Україна", "НТН", а також телеканали Маріуполя: ТРК "СИГМА" та "Маріупольське телебачення". «Т2» по всій території сільської ради працює добре. Цифрове мовлення є майже у третини населення села, завдяки чому більшість сільчан мають можливість дивитися ширший обсяг каналів.

Проте, за словами заступника Голови сільської ради Павла Лінника, рельєф території села дуже складний, і тому ситуація не скрізь однакова. "Російські телеканали приймаються із завадами та спотворенням сигналу, але інколи їх можна дивитися.

"З радіостанцій є кілька, та лише Kiss FM приймається стійко, і через те в автівках надають перевагу саме цій станції, - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Нагадаємо, 22 серпня 2017 року відбулося офіційне відкриття нової 134-метрової телевежі, що знаходиться неподалік села Бахмутівка Новоайдарського району Луганської області за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, а також інших представників влади.


Перейти до списку публікацій