Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Вересня 2017, 14:09

МІП: По Одеській області напрацьовано алгоритм із зміцнення інформаційної безпеки

1

11-12 вересня 2017 року в Одеській області відбулося виїзне засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики щодо невідкладних заходів по зміцненню інформаційної безпеки у прикордонних районах України за участі державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка.

У числі проблемних питань було розглянуто питання забезпечення належної якості покриття сигналом наземного ефірного аналогового і цифрового мовлення українських телерадіоканалів на території прикордонних районів Одеської області та забезпечення впевненого прийому вітчизняних мовників.

Голова профільного Комітету Вікторія Сюмар: "За результатами поїздки був напрацьований алгоритм покриття білих плям області і заповнення інформаційного простору українським продуктом. Над реалізацією алгоритму почнемо працювати одразу від завтра в Києві".

Артем Біденко: «Злагодженою роботою з профільним Комітетом та керівництвом області ми досягнемо хороших результатів. Всі нагальні питання за результатами цього візиту та проведеного моніторингу МІП винесе на розгляд Комісії з питань відновлення мовлення».

Результати візиту: наради – в Одеській обласній, в Білгород-Дністровській, в Роздільнянській районній раді та Кілійській районних адміністраціях - розроблений план як зробити доступним тут українське мовлення. Також проведено зустріч з губернатором області Максимом Степановим.

Позиція голови Одеської ОДА Максима Степанова дуже чітка: "Українське мовлення має бути на всій території області. Через рік ми забудемо, що така проблема існувала".  Делегація відвідала низку населених пунктів, де тривалий час населення позбавлене можливості приймати сигнал українських мовників. Зокрема: Кілію, Кодиму, Роздільну, Лиманське та інше.


Перейти до списку публікацій