Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Вересня 2017, 14:09

МІП та GoGlobal презентували новий проект із заохочення до вивчення іноземної мови

1

 

7 вересня в ІА «Укрінформ» відбулася презентація комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики України «Вивчай англійську».

1

 Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України, розповів під час заходу, що це кампанія із заохочення вивчення англійської  та інших мов, яка стартує з жовтня місяця поточного року.

«Реклама має бути не лише іміджевою, а й нести в собі конкретний посил. Тому, щоб заохотити українців вивчати, зокрема, англійську, для соцреклами ми обрали  традиційних героїв – українських відомих письменників, таких як Леся Українка та Григорій Сковорода, а також  героїв масової поп-культури – алюзію на Гарі Потера та «Зоряні війни».

1

Він додав, що кампанія реалізується в партнерстві з ініціативою Go Global.

Мустафа Найєм, народний депутат України, співзасновник ініціативи Go Global з просування та вивчення в Україні іноземних мов:

 «Наша мета – зробити вивчення англійської та інших іноземних мов певним модним трендом серед українців, адже знання іноземної мови має бути не метою, а інструментом до використання всіх можливостей, які відкриває нам світ. Саме тому ініціатива GoGlobal підтримує комунікаційну кампанію «Вивчай англійську» та долучається до поширення матеріалів кампанії».

Зазначимо, що кампанія  передбачає розповсюдження лайтбоксів, відеороликів, зокрема в аеропортах, залізничному транспорті, на телеканалах. Також до розповсюдження матеріалів кампанії долучилася Go Global, за ініціативи якої 2016 рік було оголошено Роком англійської мови в Україні. За дослідженнями TNS, саме в 2016 році 34 % українців почали вивчати англійську.

Очікуване охоплення - 70% цільової аудиторії.

 1

 

 


Перейти до списку публікацій