Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Вересня 2017, 13:09

Юрій Стець: «Побудова телевежі в м. Покровськ дасть нам змогу закрити останні «білі плями» на Донбасі»

 

5 вересня 2017 року в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України відбулася нарада за участі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка та Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леоніда Євдоченка.

 
Під час зустрічі обговорювалося врегулювання та прискорення всіх процесів щодо побудови нової телевежі в м. Покровськ Донецької області.
 
Юрій Стець заявив: «Побудова телевежі в м. Покровськ дасть нам змогу закрити останні «білі плями» в українському мовленні, що є на контрольованих територіях зони АТО, а також дозволить розширити мовлення українських телеканалів і радіостанцій на непідконтрольних тариторіях Донбасу. Найближчим часом я обговорю з Прем’єр-міністром України необхідність негайного виділення коштів для цього проекту».
 
У свою чергу очільник Держспецзв’язку України Леонід Євдоченко зазначив, що Концерном РРТ паралельно роботи вже ведуться. Виділення коштів найближчим часом пришвидшить встановлення телевежі.
 
Юрій Артеменко наголосив: "Нацрада максимально сприятиме в усіх процесах, що входять до її компетенцію, зокрема в проведенні конкурсів на виділення частот для мовлення, яке покриватиме телевежа".
 
Нагадаємо, розвиток телерадіомовлення в зоні проведення АТО та на територію Криму здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.
 
Зазначимо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

Перейти до списку публікацій