Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Серпня 2017, 13:08

МІП в Мар'їнському районі: Понад 40% домогосподарств мають супутникові антени, щоб дивитися українське ТБ

1

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новомихайлівської сільської ради Мар'їнського району Донецької області. За результатами моніторингу було встановлено, що на територію сільської ради з українських телеканалів пробивається лише «1+1» і «5 канал» на аналогову антену, адже населений пункт знаходиться не лише в безпосередній близькості до лінії розмежування, а й майже поруч із захопленою бойовиками телевежою в Донецьку, яка транслює проросійську пропаганду. В цифровому пакеті телебачення Т2 доступні лише російські канали.

Проте, за словами секретаря сільради Юлії Азюковської, місцеві жителі все ж дивляться українське телебачення: «Понад 40% домогосподарств мають супутники. І не для того, щоб дивитись Кремль (його видно і так), а саме для того, щоб бачити Київ».

«З українськими радіостанціями на території сільради ситуація значно краща», - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

«На мою думку, в таких селах як Новомихайлівка, які мають недостатню присутність українських телерадіокомпаній і де проблему не можна вирішити встановленням нових телевеж, місцеві влади повинні були б шукати ресурси для створення комунальних підприємств, які могли б кабелізувати такі населені пункти», - переконаний Бригинець.

 


Перейти до списку публікацій