Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Березня 2015, 18:03

Тетяна Попова взяла участь у відкритій дискусії "Відповідь на агресію Росії в інформаційному просторі".

1

30 березня відбулася відкрита дискусія "Відповідь на агресію Росії в інформаційному просторі".  Захід ініційовано представниками Альянсу від Балтійського до Чорного моря, які занепокоєні потужною медійною присутністю Росії.   За їх словами агресивна інформаційна кампанія становить загрозу безпеці країн Прибалтики, України, Грузії та Молдови.

Під час зустрічі провідні медіа-спеціалісти обговорили важливість протидії російській пропаганді. Зокрема, це можна зробити шляхом впровадження нових медіа-ресурсів, посиливши присутність альтернативного російського мовлення.

На думку учасників заходу, події в Україні показали, що інформація використовується як зброя в інформаційній війні. Це вимагає відповіді, яка  не може бути рівнозначною – вона повинна відповідати принципам демократії.

Тетяна Попова заявила, що зараз проводиться робота з відновлення мовлення на окупованих територіях : «Оскільки наші передавачі у Криму та на Донбасі були захоплені, ми зараз намагаємося відновити мовлення шляхом встановлення нових передавачів. В планах відновити мовлення на окупованих територіях з російськомовним контентом», - зазначила заступник МІП.  


Перейти до списку публікацій