Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Березня 2015, 18:03

Відбулася робоча зустріч заступника Міністра Артема Біденка та керівника проекту "Українські Кібер Війська" Євгена Докукіна.

Найближчим часом Міністерством інформаційної політики України та Українськими Кібер Військами буде розроблено спільний волонтерський проект, який дасть змогу управляти питаннями інформаційної безпеки в кіберпросторі. Зокрема, про це домовилися керівники обох сторін під час робочої зустрічі.

Слід зазначити, що проект "Українські Кібер Війська" запущений з червня 2014 року. Цей кібер батальйон створений для проведення оборонних і наступальних операцій в Інтернеті, протидії сепаратистам і терористам та протидії інформаційній війні проти України.

Крім того, під час зустрічі Євген Докукін презентував проекти, над якими працюють Українські Кібер Війська сьогодні та проекти, які ведуться з часу створення кібер батальйону.

Так, стало зрозуміло, що батальйон викриває фейкові антиукраїнські сторінки, отримує секретну інформацію про сепаратистів і терористів, інформацію щодо місцезнаходження терористів та військової техніки, працює над закриттям рахунків, сайтів, сторінок та відео, а також каналів на відео-хостингах, що порушують українське законодавство.

Таким чином, незабаром сторонами буде представлено на обговорення чітке бачення механізмів та інструментів захисту інформаційного суверенітету в роботі над спільним волонтерським проектом. Крім того, в підтримку проекту залучатимуться міжнародні організації.


Перейти до списку публікацій