Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  28 Липня 2017, 13:07

МІП: Запрацювала спеціально створена Урядом Комісія з питань популяризації України у світі

27 липня 2017 року відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з питань популяризації України у світі, організоване Міністерством інформаційної політики України.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, відкриваючи зібрання, зазначив: "Імідж України у світі є надзвичайно важливим, адже від нього залежить позиція нашої країни на міжнародній арені та, відповідно, рівень інвестицій і туризму. Тому в цьому питанні потрібен грамотний підхід на основі аналітичних досліджень".
Він додав, що зараз як ніколи треба згуртувати зусилля та запропонувати логічні та чіткі меседжі про Україну світу.

Серед найближчих задач Комісії: розробка складових просування інтересів України, затвердження технічних стандартів і регламентів, координація зусиль усіх структур, що відповідають за імідж країни.

До складу Комісії входять: громадські експерти, представники діаспори, Міністерства закордонних справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Урядового офісу з питань євроінтеграції, Міністерства фінансів України, Міністерства культури України тощо.

Нагадаємо, Міжвідомча комісія з питань популяризації України у світі була створена постановою КМУ від 7 червня 2017 року за № 467 в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, схваленої Урядом 11 жовтня 2016 року. 


Перейти до списку публікацій