Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Березня 2015, 20:03

Відбулось перше засідання Експертної ради з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору України

1

Ідея створення Експертної ради при Міністерстві інформаційної політики виникла в процесі спілкування Юрія Стеця з представниками громадських організацій.

Метою створення ЕРМІП є розробка системоутворюючих документів: Стратегії інформаційної політики України, Концепції інформаційної безпеки України та Державної програми розвитку інформаційного простору України.

"В Україні існує брак концептуальних документів в сфері інформаційної політики. Покликанням Експертної ради є напрацювання фундаментальних документів в сфері розвитку інформаційного простору України",- зазначив Юрій Стець.

На першому засіданні ЕРМІП Міністр наголосив, що думка громадськості в цій Експертній раді має бути не дорадчою, а превалюючою. 

Член Експертної ради Тарас Петрів зазначив, що всі напрацювання експертних груп, на кшталт "Реанімаційного пакету реформ" та медіа організацій, будуть залучені до використання ЕРМІП.

Під час першого засідання журналіст, та медіа експерт Андрій Куликов та народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони України Іван Вінник зійшлись на тому, що дискусія має бути живою, але максимально конструктивною і ефективною, щоб рішення ЕРМІП були сприйняті суспільством та Верховною Радою України.

Співголовою Експертної ради від МІП став Юрій Стець, співголовою від громадськості було обрано доктора політичних наук, доцента кафедри міжнародних медіа комунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Сергія Даниленка. Діяльність ЕРМІП буде здійснюватись за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Наприкінці засідання члени Експертної ради запевнили, що перебіг діяльності та проведення наступних засідань будуть максимально публічними.

 

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій