Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Липня 2017, 10:07

Дмитро Золотухін: МІП проводить роботу з виокремлення ворожих наративів і розробки механізмів їх нейтралізації

19 липня 2017 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у спільній конференції програми Професійної підготовки НАТО Україна-Грузія на тему "Професійний розвиток як основна частина реформи державного сектора", що проходила на базі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

Дмитро Золотухін доповів про бачення та хід реалізації Доктрини інформаційної безпеки. "Україна опинилася в авангарді протидії гібридній агресії Росії. Доктрина інформаційної безпеки власне і покликана відповісти на виклики інформаційної конфронтації. Зараз МІП проводить роботу з виокремлення ворожих наративів і розробки механізмів їх нейтралізації в ході подальшої практичної реалізації Доктрини", - розповів він і додав, що в рамках співпраці Україна-НАТО буде проводитися спільна робота з країнами західного партнерства в цьому напрямі.

Зазначимо, захід було організовано Програмою професійної підготовки Україна-НАТО за підтримки Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка.

Нагадаємо, 25 лютого 2017 року Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про Доктрину інформаційної безпеки України" і затвердив Доктрину. Доктрину було розроблено Міністерством інформаційної політики України за участі Експертної ради при МІП, громадськості й інших зацікавлених органів.


Перейти до списку публікацій