Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Липня 2017, 12:07

На території Орлівської сільради на Донеччині третина жителів користується супутником

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Орлівської сільської ради, Ясинуватського району, Донецької області. 

Спеціаліст ради Тетяна Кузель розповідає, що в селі на антену можна приймати чимало каналів, але лише частина з них українська – «1+1», «5 канал», «Донбас», «ДоТеБе».

Радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, повідомляє з місця: «Щоб мати більше українських каналів, жителі ставлять супутникові антени. Їх має третина жителів. Інші 2/3 чекають, коли запрацює телевежа в Покровську, яка забезпечить прийом більшої кількості каналів у вищій якості». 

Нагадаємо, згідно з Планом розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення і FM-радіомовлення в Донецькій та Луганській областях на 2017-2018 роки у 2017 році відбудеться будівництво щогли в Покровську Донецької області висотою 200 м, що дозволить суттєво збільшити територію розповсюдження цифрового, аналогового телевізійного мовлення та FM-радіомовлення на підконтрольних територіях і на «лінії розмежування».


Перейти до списку публікацій