Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Липня 2017, 13:07

Еміне Джапарова розповіла представникам НАТО про дотримання прав людини в Криму

10 липня 2017 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у зустрічі з членами НАТО з нагоди святкування 20-ї річниці підписання Хартії про Особливе партнерство між Україною та НАТО.

У ході зустрічі Еміне Джапарова розповіла про стан дотримання прав людини в окупованому Криму. «Проукраїнські кримські татари в Криму - персони нон грата, їх видавлюють з півострову, бо вони є кісткою в горлі російського окупанта. Росія створює ілюзію того, що в Криму всі живуть щасливо, що там працюють багато національних ЗМІ, але це не так», - зазначила вона.

Джапарова підкреслила, що незалежні журналісти, які живуть у Криму, не можуть висвітлювати нічого, окрім культурних новин. «У Криму інформаційно створюється паралельна реальність, в якій все, що стосується України - токсично. На фоні вичавлення більше 10 об'єктивних ЗМІ з півострова, створюються пропагандистські, в тому числі – кримськотатарською мовою. Очевидно, що РФ вкладає в інформацію величезні кошти. Дати цьому раду - це питання безпеки, не тільки української, а й європейської», - розповіла Перший заступник.

Участь у заходів взяли українські політики та представники громадських організацій, представники НАТО, зокрема: Мустафа Джемілєв – народний депутат, Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу, лідер кримськотатарського народу; Рефат Чубаров – депутат, Голова Меджлісу кримськотатарського народу; Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Юсуф Куркчі – Перший заступник Міністра тимчасово окупованих територій та вимушено переміщених осіб України; Севгіль Мусаєва-Боровик – головний редактор, «Українська правда»; Алім Алієв – співзасновник ГО «Крим SOS»; Сейт Бекір Сулейманов, «Крим SOS»; Олексій Скорик, «Кримський дім»; Рустем Умеров, Фонд розвитку Криму.

Зазначимо, 10 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідав Україну. Під час зустрічі з Президентом України він зазначив, що партнерство НАТО з Україною є взаємовигідним та буде розвиватися. «Країни Альянсу ніколи не визнають незаконної анексії Криму Росією», - наголосив генсек НАТО.


Перейти до списку публікацій