Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Липня 2017, 14:07

Радник Міністра: «МІП традиційно підтримує проекти, націлені на реінтеграцію Донбасу»

6 липня в ІА «Укрінформ» відбулася презентація виставкового проекту про будні передової у творах воїнів-митців «Життя на нулі», організована за сприяння Міністерства інформаційної політики України.

Радник Міністра інформаційної політики України Дмитро Ткаченко підкреслив, що одним із завдань виставки є привернення уваги населення до війни на Донбасі через візуальні образи. «МІП традиційно підтримує проекти, які націлені на інформаційну та культурну реінтеграцію та деокупацію Донбасу. Ми робимо все, щоб максимально наблизити момент повернення, в першу чергу, наших співгромадян – це майже 3 млн людей, які опинилися в умовах окупації», - зазначив він.

Координатор проекту Інна Єрмакова представила колективний мистецький проект, який, на її думку, дозволить суспільству порозумітися за допомогою універсальної мови мистецтва.

Виставка проходитиме з 7 по 12 липня 2017 року в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця». Проект має на меті дати можливість відвідувачам виставки побачити повсякденне життя воїнів української армії, умови, в яких їм доводиться не лише жити, але й боронити свою Батьківщину, й ознайомити з мистецтвом, що допомагало вистояти на «нулі» - передових постах у зоні АТО.

У презентації проекту участь взяли: Дмитро Ткаченко - радник Міністра інформаційної політики України; Інна Єрмакова - координатор виставкового проекту «Життя на нулі», його учасники: Юрій Величко, Павло Кулик, Ігор Михайлишин, Анатолій Горбенко та Євген Положій - партнер проекту, автор книги «Іловайськ».


Перейти до списку публікацій