Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Липня 2017, 14:07

МІП у Дніпрі презентувало механізм співпраці з Платформою Ради Європи щодо безпеки журналістів

3 липня 2017 року в м. Дніпро пройшов семінар «Безпека журналістів під час висвітлення подій у зоні конфлікту». Захід відбувся за ініціативою Міністерства інформаційної політики України в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» у співпраці з громадською організацією «Інститут масової інформації».

Керівник сектору з питань просування України у світі МІП Володимир Ставнічук зазначив, що захист професійної діяльності журналістів є найголовнішим пріоритетом у діяльності МІП.

«Відомство у своїй позиції твердо стоїть на боці безпеки журналістів і спрямовує свої зусилля на втілення практичних кроків задля забезпечення можливості для журналістів здійснювати свою професійну діяльність без перешкод і ризиків», - сказав фахівець.

У свою чергу, Людмила Василенко, керівник сектору з питань європейської інтеграції ознайомила учасників семінару з діяльністю Міністерства в рамках механізму співпраці з Платформою Ради Європи щодо безпеки журналістів, зокрема з кейсами, що стосуються випадків порушення прав журналістів на Сході України та в тимчасово окупованому Криму.

Також на семінарі були висвітлені правові аспекти, виклики та гарантії роботи журналіста в зоні АТО, цифрова безпека у діяльності журналістів та необхідність дотримання журналістських стандартів.


Перейти до списку публікацій