Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Червня 2017, 12:06

Відбулося перше засідання Громадської ради при МІП

16 червня 2017 року відбулося перше засідання Громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України. Відповідно до Типового положення про Громадську раду, затвердженого постановою КМУ від 03.11.2010 № 996, у ході засідання було обрано голову, заступників і відповідального секретаря ради.

За результатами рейтингового голосування, Головою Громадської ради був обраний Васянович Михайло Петрович (громадська організація «Правозахисне об’єднання «Наше місто»), першим заступником Голови – Максак Геннадій Анатолійович (Рада Зовнішньої політики «Українська призма»), заступником Голови – Москалу Віолета Михайлівна (благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Глобал Юкрейн»), а відповідальним секретарем – Бондаренко Антоніна Леонідівна (громадська організація «Центр розвитку лідерства»).

Також у ході засідання попередньо утворено чотири комітети: з питань популяризації України, з питань інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу, з питань інформаційної війни, з питань журналістської діяльності.

Нагадаємо, у березні, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формування та реалізації державної політики» від 3 листопада 2010 р. № 996, Міністерство інформаційної політики України оголосило початок прийому заяв інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при МІП. 25 травня відбулися установчі збори Громадської ради при МІП.


Перейти до списку публікацій