Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Червня 2017, 15:06

Дмитро Золотухін роз'яснив молоді Доктрину інформаційної безпеки України

12 червня в Art Hub ІА «Укрінформ» відбулася зустріч заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна з представниками організацій активної молоді. Виступ і дискусія були присвячені Доктрині інформаційної безпеки України та стратегічним комунікаціям у контексті гібридної війни з Росією.

«Боротьба за інформаційне поле України триватиме, поки Російська Федерація здійснюватиме пропагандистські атаки проти України. Наше завдання - відбивати ці атаки. У першу чергу, це має робити Міністерство інформаційної політики, але протистояти російській пропаганді треба кожному, щоб не стати мішенню кремлівського впливу», - звернувся до молоді Золотухін.

Під час заходу заступник зосередив увагу на ключових пріоритетах інформаційної політики України в протидії російській агресії. Захист українського суспільства від впливу деструктивної пропаганди Російської Федерації – одне з ключових завдань, визначених у Доктрині інформаційної безпеки України, яка була розроблена при Міністерстві інформаційної політики України за активної участі Дмитра Золотухіна. «Зараз відбувається активна імплементація Доктрини в суспільно-політичний процес», - зазначив Золотухін.

Нагадаємо, 25 лютого 2017 року Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про Доктрину інформаційної безпеки України» і затвердив Доктрину. Доктрину було розроблено Міністерством інформаційної політики України за участі Експертної ради при МІП, громадськості й інших зацікавлених органів.


Перейти до списку публікацій