Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Червня 2017, 15:06

Моніторинг МІП: Після встановлення вежі на Карачуні в Іванополі на Донеччині немає проблем з ефірним сигналом

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Іванопільської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

За результатами моніторингу було встановлено, що на території сільської ради мінімум проблем з ефірним сигналом, адже прийом відбувається з оновленої вежі на Карачуні.

Радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає з місця: "Місцеві жителі мають можливість дивитися "ICTV", "Інтер", "Новий", "СТБ", "UA:Перший", донецький обласний канал "ДоТеБе", а от канали "Україна" та "1+1" є не в усіх". Принципова відмінність цього населеного пункту від більшості інших у регіоні, за словами Бригинця, полягає у великій кількості провайдерів Інтернет послуг.

Секретар сільради Анна Васильченко коментує: "Ви ж знаєте наших людей - вони скаржаться на все, що хоч трохи не так. Так от, щодо телебачення тепер - жодної скарги! От би й в інших галузях вирішували питання так фундаментально, як у сфері забезпечення стабільного телерадіосигналу".


Перейти до списку публікацій