Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Червня 2017, 12:06

Уряд ухвалив план заходів з реалізації Концепції популяризації України у світі

7 червня 2017 року під час засідання Уряду було прийнято проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі".

Державний секретар МІП Артем Біденко: "Від реалізації ми очікуємо зростання загальної обізнаності міжнародної спільноти про Україну та її окремі регіони, і як результат – підвищення туристичної та інвестиційної привабливості України".


Зазначимо, реалізація Плану заходів дозволить підвищити рівень інтеграції України до світового інформаційного простору та утвердження іміджу України як надійного бізнес партнера, держави, що має багату історію, розмаїту культуру, значний виробничий, експортний, туристичний та інвестиційний потенціал, зміцнення репутації.

В рамках популяризації України в світі, Укрінформ та МІП також розробили буклет англійською мовою з фотоматеріалами визначних місць регіонів України.

Нагадаємо, 11 жовтня 2016 року, під час засідання Кабінету Міністрів України члени Уряду одноголосно підтримали Концепцію популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, розроблену Міністерством інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій