Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Травня 2017, 18:05

В День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу МІП організувало прем'єрний показ фільму «Чужа молитва»

18 травня, у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Міністерство інформаційної політики України в кінотеатрі «Україна» організувало прем’єрний показ фільму «Чужа молитва» режисера Ахтема Сеітаблаєва.

Відкриваючи захід, режисер Ахтем Сеітаблаєв сказав, що має надію, що його фільм побачать не лише в Україні, а й в усьому світі. Стрічка вже має два запрошення від міжнародних фестивалів категорії "А"
За словами Мустафи Джемілєва, Уповноваженого Президента у справах кримськотатарського народу, в основі фільму - благородство народу і окремої людини. І це те, що потрібно зараз Криму - щоб не було шовінізму, а взяли верх добро, історична справедливість і людяність, зазначив він. Джемілєв назвав фільм надзвичайно пронизливим і добрим.

Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова наголосила, що кримські татари нині ведуть непросту боротьбу на своїй історичній землі, і дуже важливо, аби в цій боротьбі вони були не самі, а разом з українським народом і Україною.

Премєру історико-драматичної кінострічки відвідали близько 600 людей, серед яких були віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, міністр з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, переможниця Євробачення-2016 Джамала, представники міністерств і відомств, відомі артисти, працівники культури і кіно.

Фільм "Чужа молитва" був створений за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм вже вийшов у широкий прокат у більш як 100 кінотеатрах України.


Перейти до списку публікацій