Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Травня 2017, 18:05

Дмитро Золотухін: «Розбудова системи стратегічних комунікацій та кризових комунікацій є одним із ключових завдань МІП»

11 травня Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін виступив із доповіддю «Система раннього сповіщення про загрози в контексті кризових комунікацій» на Міжнародному семінарі з питань налагодження та розвитку кризових комунікацій і зв’язків із громадськістю в період серйозних інцидентів на об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі на атомних електростанціях, що відбувся в Національному інституті стратегічних досліджень.

«Розбудова системи стратегічних комунікацій та кризових комунікацій, як, до певної міри, складової частини страткому, є одним із ключових завдань Міністерства інформаційної політики в контексті імплементації Доктрини інформаційної безпеки України. Цей процес потребує цілісної системи підготовки фахівців, що включає в себе саме такі тренінги та практичні семінари, де вдається спільно попрацювати над новітніми викликами, що стоять перед органами виконавчої влади», - зазначив Дмитро Золотухін.

Заступник Міністра відзначив, що Міністерство активно співпрацює з фахівцями НІСД у сфері напрацювання відповідних документів і процедур, які дадуть змогу сформувати ефективно діючу систему кризових комунікацій, у тому числі і для комунікаційного забезпечення об’єктів критичної інфраструктури.

У ході семінару представники органів виконавчої влади обговорили перспективи розвитку стратегічних комунікацій, реалізації Дорожньої карти Україна-НАТО зі стратегічних комунікацій і ведення кризових комунікацій. 

Участь у заході взяли: Дмитро Золотухін – Заступник Міністра інформаційної політики України, Дмитро Дубов – завідувач відділу інформаційної безпеки та розвитку інформаційного суспільства Національного інституту стратегічних досліджень, Володимир Ілющенко – головний спеціаліст Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС України, Валентин Петров – керівник Служби інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони. 


Перейти до списку публікацій