Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Квітня 2017, 14:04

Заява МІП щодо нападу на журналіста телеканалу «Інтер»

27 квітня 2017 року під час засідання чергової сесії Миколаївської обласної державної адміністрації на журналіста телеканалу «Інтер» напав охоронець. Про це повідомив сам кореспондент телеканалу Кирило Ющишен на своїй сторінці у FACEBOOK. Наразі відомо, що з відповідною заявою щодо нападу, він вже звернувся до правоохоронців. Міністерство інформаційної політики України, у свою чергу, також готує звернення до Міністерства внутрішніх справ України з метою взяти на контроль цю справу та з проханням, у випадку виявлення винних в нападі, невідкладно здійснити всі необхідні дії.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «Перешкоджання професійній діяльності журналістів є неприпустимим у правовій демократичній державі. МІП у своїй позиції твердо стоїть на боці безпеки журналістів та захисту їх прав. Я особисто беру на контроль подібні випадки».

За словами Міністра, зазначені дії можуть містити ознаки злочинів, передбачених статтею 171 Кримінального кодексу України «Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналіста», частиною 2 статті 345/1 ККУ «Погроза або насильство щодо журналіста».


Перейти до списку публікацій