Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Квітня 2017, 11:04

При МІП формується новий склад Громадської ради

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України прийняла рішення про продовження прийому заяв інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при відомстві.

Прийом заяв для участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при МІП та їх реєстрацію здійснює секретар ініціативної групи до 24 квітня 2017 року (включно) у робочі дні та години у приміщенні Кабінету Міністрів України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 12/2.

Заява кожного інституту громадянського суспільства, незалежно від способу її подання, реєструється у Журналі обліку документів ініціативної групи.

Проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України призначено на 10 (десяту) годину 10 травня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. С. Петлюри, 15.

Довідково: заяви, відправлені поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 із датою на поштовому штампі (квитанції) пізнішою ніж 24 квітня 2017 року, розкриватися та розглядатися Ініціативною групою не будуть.

 

Контактні особи:

секретар ініціативної групи Воюта Дмитро Юрійович.

тел. 256-75-11, E-mail: [email protected].

 

Деталі тут: При МІП формується новий склад Громадської ради


Перейти до списку публікацій