Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Квітня 2017, 18:04

Радник Міністра Аліна Фролова розповіла про досвід України в протидії гібридній агресії на міжнародному форумі

10-11 квітня 2017 року радник Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова взяла участь у Форумі з питань публічної дипломатії НАТО-Грузія в Тбілісі.

Під час панельної дискусії «Нові реалії гібридної війни: Стратегії протидії пропаганді – регіональна перспектива» Аліна Фролова розповіла про досвід України в протидії гібридній агресії з боку РФ: «В Україні було прийнято ряд рамкових документів, які передбачають зміни до законодавства та закладають основні принципи розвитку та захисту інформаційного середовища. Доктрина інформаційної безпеки України, розроблена МІП, серед них».

Радник зазначила, що відповідно до Доктрини, пріоритетами державної політики в інформаційній сфері є: захист українського суспільства від агресивного впливу деструктивної пропаганди; розвиток державної системи стратегічних комунікацій; збереження і примноження духовних, культурних і моральних цінностей; розвиток медіа-культури суспільства та соціально відповідального медіа-середовища; розвиток інформаційного суспільства; стимулювання розвитку виробництва національного контенту та розвиток Суспільного теле- і радіомовлення.

Нагадаємо, Доктрина інформаційної безпеки України, розроблена Експертною радою при МІП, 29 грудня 2016 року була прийнята Радою національної безпеки і оборони України, а 25 лютого 2017 року затверджена Указом Президента.


Перейти до списку публікацій