Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Квітня 2017, 16:04

Міністр Юрій Стець підтримує ініціативи НСЖУ щодо захисту прав журналістів

4 квітня 2017 року відбулася зустріч  Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця та в.о. голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Під час зустрічі сторони обговорили важливі теми для об’єднання зусиль Національної спілки журналістів України та Міністерства інформаційної політики України - боротьбу із безкарністю, захист прав журналістів реформованих місцевих ЗМІ, солідарність із Романом Сущенком та Миколою Семеною, переслідуваними російською владою.

"Переконаний, що найбільша журналістська організація України має використовувати вплив  вихідця з нашого професійного кола Юрія Стеця для прогресу в справі захисту прав журналістів, - зазначає Сергій Томіленко. – А досягнення видимих результатів у боротьбі із безкарністю, тиск на місцевих чиновників, щоб ті не звільняли з посад редакторів місцевих газет, стануть спільними історіями успіху – і центральної влади, і журналістської громади".

На думку Міністра Юрія Стеця, за час свого існування Міністерство інформаційної політики довело, що не є інструментом тиску на журналістів, і є максимально відкритим до залучення громадськості для прийняття принципових рішень.

"Ніби очевидно, що урядовці і громадськість по різні сторони барикад, - констатує Юрій Стець. – Але я відчуваю солідарність із журналістами, а не чиновниками, і готовий об’єднувати зусилля для захисту і інформаційного простору України, і кожного українського журналіста".

За результатами зустрічі Міністр інформаційної політики та керівник НСЖУ погодили окремі актуальні для журналістів теми, які потребують втручання влади, -  нерозслідуваність підпалів автомобілів та нищення майна журналістів на Дніпропетровщині, перешкоджання реформуванню місцевих газет у Запорізькій області, всі справи порушень прав українських журналістів, які опубліковані на «Платформі щодо захисту і гарантій безпеки журналістів» Ради Європи.


Перейти до списку публікацій