Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Квітня 2017, 18:04

МІП: 86% українців хотіли б, аби Крим повернувся до складу України

31 березня в ІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики України представило аналітичний звіт за результатами опитування "Кримське питання в Україні".

"За даними опитування, проведеного на замовлення МІП, 86% українців хотіли б, аби Крим повернувся до складу України", - повідомила радник Міністра інформаційної політики України Юлія Каздобіна під час презентації результатів дослідження.

"Це дослідження проводилось у рамках розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. МІП зараз працює над цим документом... На мій погляд, вийшли доволі оптимістичні результати - 86% українців сказали, що вони особисто хотіли би, щоб Крим повернувся до складу України. Вони пам'ятають про Крим, вони про нього не забули - 55% опитаних цікавляться питаннями, пов'язаними з окупацією Криму", - зазначила радник.

За словами Каздобіної, 60% опитаних вважають, що повернення Криму до складу України є можливим. Ще 25% респондентів вагалися з відповіддю або вважають, що це вже скоріше неможливо, а 15% вважають, що повернення Криму є абсолютно неможливим.

Згідно з результатами опитування, 76% населення України переконані, що Крим має належати Україні, 4% респондентів - що Росії, а 12% опитаних вважають, що Крим має бути незалежним.

Старший аналітик дослідницької компанії InMind Сергій Просяник розповів, що за даними опитування, 59% українців вважають, що держава має проводити спеціальну політику підтримки кримськотатарської культури.

"Особливо це стосується кримськотатрського мистецтва, підтримки кримськотатарських ЗМІ, а також видання творів кримськотатарських письменників українською мовою", - пояснив Просяник.

Участь у заході взяли: Юлія Каздобіна - радник Міністра інформаційної політики України з питань Криму; Олена Попова - директор дослідницької компанії InMind; Сергій Просяник - старший аналітик InMind.

Нагадаємо, що опитування проводилось у березні дослідницькою компанією InMind на замовлення Міністерства інформаційної політики України в рамках розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Всього було опитано 1000 осіб у 77 населених пунктах. Вибірка є репрезентативною для населення України віком 18 років і більше.


Перейти до списку публікацій