Міністерство інформаційної політики України


Д. Золотухін: «Міжнародні організації мали б активніше опікуватися заручниками в ОРДЛО і РФ»

15 березня в ІА «Укрінформ» за участі заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна відбулася прес-конференція на тему: «Тиск на Україну через заручників в аспекті гібридного протистояння».

Дмитро Золотухін заявив: «На мій погляд, в умовах, коли Українська держава не має впливу на терористичні організації “ЛНР” і “ДНР”, а також на Кремль, одним з основних важелів, які можуть бути використані в царині визволення заручників, є робота міжнародних організацій, організацій із захисту прав людини. Користуючись нагодою, я хотів би публічно звернутися до таких організацій, як Amnesty International і Freedom House, інших організацій із захисту прав людини, щоб вони активізували роботу по безпосередніх фактах порушення прав людини на територіях т.з. “ДНР” і “ЛНР”, а також на території РФ».

Він додав, що українська влада у співпраці з волонтерськими організаціями, зокрема InformNapalm і “Стоптерор", активізує роботу над збором доказової бази за цією темою, яка могла б використовуватися надалі міжнародними організаціями.

Участь у заході взяли: Дмитро Золотухін – заступник Міністра інформаційної політики України; Денис Богуш - експерт Центру дослідження Росії; Олег Покальчук - соціальний психолог; Дмитро Тимчук - народний депутат України, військовий експерт; Віктор Трегубов - модератор заходу, головний редактор сайту «Петр и Мазепа»; Микола Колесник - волонтер.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/1726.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове