Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Березня 2017, 20:03

МІП: На зустрічі з Послом Норвегії визначено пріоритетні напрями співпраці

7 березня 2017 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним і Повноважним послом Норвегії в Україні Уле Т. Хорпестадом за участі державного секретаря МІП Артема Біденка та члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергія Костинського.
Норвезьку сторону також представляв перший секретар Сігбйорн Літланд.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець у ході зустрічі розказав про основні напрями роботи Міністерства, ключові цінності якого - захист свободи слова та повна відкритість у роботі. «У нас молода команда, яка прийшла не заради крісел, але з метою виконання конкретних задач: реформи системи іномовлення, відновлення українського мовлення, захисту прав журналістів, реформи урядових комунікацій».
Сергій Костинський, з огляду на останні результати діяльності Нацради з питань телебачення та радіомовлення, запропонував посилити співпрацю щодо обміну інформаційним продуктом і спільного кіновиробництва. «Український ринок як ніколи відкритий для норвезьких телеканалів і телерадіоконтенту. Але одним із найбільш перспективних напрямків співробітництва між обома країнами є спільне виробництво фільмів і серіалів».
Посол погодився, що є потенціал для розширення співпраці в цій галузі, та зазначив, що необхідно підвищувати обізнаність представників цієї сфери про наявні можливості. Посольство та Міністерство домовилися продовжувати діалог, щоб знайти ефективні шляхи сприяння такому підвищенню обізнаності та пошуку партнерів.

Наприкінці зустрічі Міністр звернувся до пана Хорпестада з проханням надати інформацію щодо переходу Норвегії на цифрове радійне мовлення. «Якщо Ваша країна встановить найближчим часом нове обладнання та зможе передати Україні аналогові передавачі – це була би дуже велика допомога Україні в питанні відновлення мовлення», - зазначив Міністр. Посол запевнив, що передасть це прохання до свого уряду.


Перейти до списку публікацій