Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Березня 2017, 17:03

МІП у зоні АТО: Завдяки відбудові телевежі на Карачуні в Новоселівці відновилося українське ефірне мовлення

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення в селищі Новоселівка на Донеччині.

Староста населеного пункту Наталя Меделяєва розповідає, що після того, як була знищена телевежа на Карачуні, сигнал ефірних телевізійних каналів зовсім зник і тому більше половини жителів перейшли на супутникове телебачення. "Тепер, коли телевежа поновила свою роботу, сигнал є і місцеві жителі можуть приймати з десяток українських телеканалів на ефірну антену, але значна частина жителів і далі надає перевагу вже встановленим супутниковим антенам", - повідомила староста.

За словами радника Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народного депутата України Олександра Бригинця, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, спілкування з місцевими жителями демонструє, що поновлення ефірного мовлення вкрай важливе: "Старше покоління, особливо переселенці, яких у селищі понад 300 осіб, не мають супутникових антен і до останнього часу не мали жодного доступу до вітчизняного телебачення".

Нагадаємо, 5 грудня 2016 року в Слов’янську за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, а також інших представників влади відбулося офіційне відкриття телевежі на горі Карачун, висота якої 184,41 метрів, а радіус покриття близько 63 км.


Перейти до списку публікацій