Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Березня 2017, 11:03

О. Бригинець: «У Штормовому на Луганщині сигнал ефірних телеканалів покращиться після зведення нової телевежі»

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення в селі Штормове Новоайдарського району Луганщини.

Директор місцевої школи Олександр Калмиков повідомляє, що проблем із мовленням немає - це добре відчувається з поінформованості та настроїв дітей.

«У селі є і супутникове, і цифрове мовлення «Т2». Ефірні телеканали присутні, але в поганій якості. Хороший сигнал телеканалів: «ІНТЕР», «UA:Перший», ТРК «Україна» тощо», - каже директор.

За його словами, є люди, які на звичайну антену ловлять і «окупаційні» канали, що транслюються з Луганська. «Але, по-перше, це не дуже просто зробити, а по-друге, бажаючих небагато», - додає директор.

Радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, зазначає з місця:

«Хоча в селі можна на ефірну антену «ловити» вищезгадані українські канали в кращій чи гіршій якості, більшість мешканців віддають перевагу «Т2» або супутниковому мовленню».
Бригинець зауважує, що, можливо, ситуація зміниться, коли ефірні канали покращать якість сигналу. «А станеться це тоді, коли буде на Луганщині побудовано нову телевежу, про яку заявляв раніше Міністр інформаційної політики України Ю. Стець».

Нагадаємо, що під час офіційного відкриття телевежі на горі Карачун за участі Президента України Петра Порошенка, 5 грудня 2016 року, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що "завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях, за умови виділення під це коштів із Держбюджету".


Перейти до списку публікацій