Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Березня 2017, 18:03

Еміне Джапарова: "Сьогодні важливо говорити про опір, бо це вбиває міф про тотально щасливе та радісне сприйняття російської окупації"

6 березня в ІА “Укрінформ” відбулася панельна дискусія “Три роки спротиву російській окупації Донбасу: успіхи та поразки громадянського спротиву”, організована Міністерством інформаційної політики України та аналітичним центром "Фабрика думки "Донбас".

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова вважає, що сьогодні важливо говорити про опір, бо це вбиває міф про тотально щасливе та радісне сприйняття російської окупації, а також створювати нові міфи: "Це деморалізує окупанта".

На думку Дмитра Ткаченка, радника Міністра інформаційної політики України та керівника аналітичного центру “Фабрика думки “Донбас”, 5 березня має стати офіційним Днем громадянського спротиву Донбасу російській окупації. “У 2014 році Донецьк показав на весь світ, що Донбас - це Україна. Вперше близько 10 тисяч людей скандували “Слава Україні” на центральному майдані Донецька”, - говорить Дмитро Ткаченко.

У ході дискусії експертами обговорювалися також питання аналізу початку гібридної війни; протидії інформаційній агресії Росії з боку української влади та громадянського суспільства; планів з деокупації та реінтеграції Донеччини та Луганщини.

Участь у панельній дискусії взяли незалежні експерти та представники влади: Еміне Джапарова - Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Дмитро Ткаченко – радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру "Фабрика думки "Донбас"; Олексій Мацука – директор громадської організації "Донецький інститут інформації"; Тетяна Дурнів - директор ГО "Група Впливу", консультант з питань внутрішньо переміщених осіб Інституту суспільно-економічних досліджень; Сергій Гармаш – головний редактор інформаційної агенції ОстроВ; Марія Золкіна – політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва"; Роман Шутов – програмний директор громадської організації Телекритика, експерт з моніторингу російської пропаганди; Володимир Кіпень – голова Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу; Олег Саакян – політолог.


Перейти до списку публікацій