Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Березня 2017, 08:03

МІП: Визначено перші кроки для розширення мовлення UA|TV у Румунії

2 березня 2017 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним і Повноважним послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цурканом за участі державного секретаря МІП Артема Біденка та радника Міністра Аліни Фролової. Румунську сторону також представляли радник Овідіу Танасе та другий секретар Іон Навал.

Метою зустрічі було обговорення можливостей включення українського телеканалу іномовлення в Румунії та румунського іномовника - в Україні.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець у ході зустрічі заявив: «У Румунії новини про Україну дізнаються з російських телеканалів. Для мене, як і для кожного українця, це неприпустимо. Тому важливо, щоб наш канал іномовлення UA|TV доносив правду про Україну вашим співвітчизникам».

У свою чергу Посол зазначив, що й Румунія має своє іномовлення (TVR Internaţional), яке також має бути доступним для українців. «Між Україною та Румунією мало обізнаності. У наших інтересах – співпраця, аби протидіяти пропагандистським викликам сьогодення», - підкреслив Високоповажний Посол Крістіан-Леон Цуркану.

Нагадаємо, що Мультимедійна платформа іномовлення України стає з кожним днем усе доступнішою у світі. Телеканал UA|TV підписав близько 58 договорів про включення в кабельні мережі країн світу. ІА “Укрінформ” – найкраще інформагентство, що мовить за стандартами журналістики та доносить правду про події в Україні.


Перейти до списку публікацій