Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Статті та виступи  >  1 Березня 2017, 22:03

Юрій Стець в ефірі «Громадського радіо» про закриття сеператистських ресурсів

Є зміни, є орган влади, є люди, які будуть це втілювати у життя, — Міністр інформаційної політики Юрій Стець

Міністертсво здійснюватиме моніторинг ЗМІ та загальнодоступних ресурсів в інтернеті з метою виявлення інформації, поширення якої заборонене в Україні. Це передбачено новою Доктриною інформацыйної безпеки України. Про це заявив Міністр інформаційної політики Юрій Стець в ефірі «Громадського радіо». До переліку забороненої інформації Міністр відніс ресурси, які поширюють сепаратистські ідеї.

«Це все, що стосується підриву суверенітету, це поширення ресурсів, які поширюють  сепаратистські рухи. Це те, що стосується розв’язання релігійних конфліктів», — зазначив Стець.

Закриття сеператистських ресурсів стане можливим завдяки дії нової Доктрини. 

«Раніше не було чітких зобов’язань у контретних органів влади. Зараз є хороший діалог. Є певні ресурси, до них є питання. Поставили запобіжники, пішли до суду і їх закрили», — сказав Міністр. 

Він також додав, що заборонену інформацію визначає діюче українське, міжнародне законодавство та Конституція України. Юрій Стець додав, що незважаючи на те, що у Доктрині немає окремих положень про соцмережі, їх слід розцінювати, як складову інтернету. 

Міністр не назвав конкретних строків, коли можуть бути закриті перші сайти, проте зазначив, що вже є люди, відповідальні за цей процес.

«Дмитро Золотухін буде втілювати у життя Доктрину. Є зміни, є орган влади, є люди, які будуть це втілювати у життя. Я хотів би, щоб це було за участі громадськості і медіа-юристів. Не хочу, щоб просто ми зайшли на Facebook і запитали кого, на вашу думку, слід закрити».

https://hromadskeradio.org/news/2017/03/01/ministerstvo-informaciynoyi-zakryvatyme-sayty-separatystiv


Перейти до списку публікацій