Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Березня 2017, 08:03

МІП разом із Студрадою розробили інфографіку з 10 особливостями японців для українців

Міністерство інформаційної політики України разом із Студентською радою при МІП розробили інфографіку з 10 особливостями японців, аби показати, що саме українці можуть запозичити в Країні Сонячного сходу.

Серед обраних особливостей – лише позитивні якості, такі як детальне планування та пунктуальність, чесність, відповідальність, єдність, працьовитість, чистота мови, усміхненість, а також особливості системи виховання, культура коміксів, мультиків і фільмів.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець прокоментував: «Японці – дуже особливі люди. Я впевнений, що наша співпраця дасть результати не лише на економічному та політичному рівні, але й на інформаційному».

За словами Міністра, цього року разом із Посольством Японії в Україні МІП реалізує комунікаційну кампанію, в ході якої українці зможуть дізнатися більше про Японію, відвідати виставки японських коміксів (манга) та сучасних японських інновацій, взяти участь у висадці сакури в Україні тощо.

Нагадаємо, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Відтак, МІП спільно з Посольством Японії в Україні планують інформувати суспільство про ряд заходів, які допоможуть ознайомити українців з культурою, традиціями, та історією Японії.


Перейти до списку публікацій