Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Березня 2015, 20:03

Cтворено комісію з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення

На виконання рішення КМУ від 10 березня 2015 року протоколу № 30 Міністерство інформаційної політики України утворило комісію з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення.

Затверджено склад комісії за участю представників Міністерства фінансів, МВС, СБУ, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

На першому засіданні обговорювались питання  інформаційної політики щодо АР Крим, а саме: розміщення контенту, виробленого кримськими ЗМІ, на державних обласних телерадіокомпаніях по всій Україні, розглядалась можливість внесення до пакетів кабельних операторів України кримських телеканалів та реалізація окремої програми МІП «Крим - це Україна».

Питання технічного супроводу передачі Литовською республікою передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів та радіостанцій по периметру зіткнення в зоні проведення АТО.

Розроблена програма надання ефірного часу на національних телевізійних каналах для трансляції телевізійного продукту Громадського телебачення Донеччини.

 

 


Перейти до списку публікацій