Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Лютого 2017, 14:02

На Клинівщині в Донецькій області є якісний сигнал українського мовлення

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Клинівської сільської ради прифронтового Бахмутського району Донеччини.

Секратар Ради Олена Бончужна повідомляє: «Зараз через звичайну антену в хорошій якості ловить сигнал телеканалів: «ІНТЕР», «UA-Перший», «СТБ», «1+1», «5 канал», ТРК «Україна», «Новий», а також є місцевий канал (ТРК) «Бахмут».

За її словами, останнім часом значно покращився сигнал телеканалу «ІНТЕР» та ТРК «Україна».

Радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, коментує: «Супутникові антени та цифровий пакет «Т2» - дуже популярні в селі, але є потреба і в ефірному мовленні в гарній якості».

Нагадаємо, що під час офіційного відкриття телевежі на горі Карачун за участі Президента України Петра Порошенка, 5 грудня 2016 року, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що «завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях, за умови виділення під це коштів із Держбюджету».


Перейти до списку публікацій