Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Лютого 2017, 14:02

МІП готує план заходів популяризації України

14 лютого 2017 року в Києві («Український дім») відбулася презентація туристично-мистецького потенціалу Тернопільської області за участі Державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка.

Артем Біденко під час презентації зазначив:
«Зараз у державі спостерігається великий рух у сторону розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму. Була ухвалена Концепція популяризації України і зараз Міністерство інформаційної політики України спільно з іншими відомствами займається розробкою плану заходів. У цьому напрямі ми намагаємося співпрацювати з різними регіонами».

За його словами, наразі розроблено план заходів із популяризації України, за який відповідають різні відомства. "Він зараз на погодженнях у міністерствах. Сам план передбачає як зовнішні, так і внутрішні заходи", - зазначив Біденко.

Організатори події: Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада.

Під час заходу було проведено презентації: історико-туристичних об’єктів області; етно-культурних особливостей та щорічних фестивалей; art-буків та картин кращих митців краю; навчальних закладів, книговидавців; гастрономії та авторських ресторацій.

Серед запрошених були: члени уряду, депутати Верховної Ради, а також представники дипломатичних установ, бізнес-середовища, шоу-бізнесу.


Перейти до списку публікацій